Впечатляващ гол на Асими Фадига в последната минута донесе равенство на Левски срещу Айнтрахт

22:02, 24.08.2023
Чете се за: 01:47 мин.
Лига на конференциите
Хасими Фадига Андриан Краев Левски
Снимка: Startphoto.bg

Първият плейофен мач за влизане в груповата фаза на Лигата на конференциите между Левски и Айнтрахт Франкфурт завърши при резултат 1:1. Асими Фадига донесе равенството на тима си с впечатляващ гол в последната минута.

Гостите поведоха в резултата още в 6-ата минута. След висока преса "орлите" отнеха топката от краката на Асен Митков в половината на "сините". Рандал Коло Муани бе оставен непокрит в наказателното поле и с плътен удар откри резултата.

Домакините имаха отлична възможност да изравнят резултата преди почивката. Роналдо пропусна да се разпише на празна врата, като удара му от вътрешността на вратарското поле попадна в ръцете на Кевин Трап.

След паузата възпитаниците на Николай Костов се задоволиха с притежанието на топката на Националния стадион "Васил Левски". Натискът на столичани се отплати чак в добавеното време. Асими Фадига отправи плътен удар от над 30 метра, който попадна точно в сглобката на близкия горен ъгъл. Това бе и единственият точен удар през втората част.

Реваншът на стадион "Дойче Банк Парк" във Франкфурт е на 31 август, четвъртък, от 21:30 часа.

Калина Бояджиева завоюва златен медал на европейското първенство по олимпийско таекуондо (ВИДЕО)
Социалните опровергаха информация, че 7 месеца никой не се грижи за дете с над 80% изгаряния