Закономерно равенство между Локомотив София и Крумовград в "Надежда"

Двата отбора не предложиха почти никакви положения и си поделиха точката

14:40, 19.10.2024
Чете се за: 01:42 мин.
локомотив софия крумовград първа лига
Снимка: start-photo.bg

Локомотив София и Крумовград не успяха да се победят в Първа лига. Двата отбора завършиха 0:0 в мач от осмия кръг.

На стадион "Локомотив" в квартал "Надежда" двата отбора не предложиха много интересни в нападение и това се оказа достатъчно да си поделят точката.

"Жълто-сините" имат на сметката 14 точки и се нареждат на деветата позиция в подреждането на родния шампионат, като не знаят какво е поражение в последните си четири мача. От своя страна "черно-червените" са 12-ти на с 11 точки.

Интересните ситуации липсваха през първото полувреме. Гостите обаче бяха по-активни, като Диего Рапосо се опита да застраши вратата, пазена от Александър Любенов, но и двата му шута бяха неточни. В 45-та минута домакините също стигнаха до положение чрез Анте Аралица, който стреля в аут и нулевото равенството се запази на почивката.

Аралица напомни за себе си при подновяването на играта, когато отправи с глава първия точен удар в срещата, но тя попадна право в ръцете на Янко Георгиев. В 88-та минута Светослав Диков засече центриране с глава, но топката премина покрай вратата, а това се оказа и последното положение в мача.

В следващия кръг Крумовград ще гостува на Хебър на 26 октомври (събота), а два дни преди това Локомотив ще бъде гост на Славия.