След края на изолацията „жълтите жилетки” решиха да използват първия уикенд и да се съберат отново на протест.
Няколко десетки търговци, подкрепяни от кмета на Тулуза, организираха контрапротест срещу „жълтите жилетки”.
Представител на сдружението на търговците заяви, че са се събрали, за да кажат на „жълтите жилетки”, че поведението им е безотговорно и не трябва да се излиза на демонстрации и да се блокират магазините, когато съществува риск от заразяване.
Представители на „жълтите жилетки” заявиха, че се очаква вълна от недоволство в страната и движението ще стане част от тях.
Контролът на храните в ЕС: Как се проверяват стоките, влизащи от трети страни?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите