Жителите на добричкото село Кардам излязоха на протест заради лошия път от Генерал Тошево до границата с Румъния. Там е предвиден ремонт, който трябваше да приключи в края на октомври. Към днешна дата обаче, трасето само е подготвено за ремонта.
За втори път тази година жителите на Кардам и околните села затвориха за кратко международния път, заради лошото му състояние.
Отсечката е изключително опасна и натоварена. От Областното пътно управление в Добрич съобщиха, че ремонтът е отложен за май догодина, защото пари няма.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро