Трите български мобилни оператори свалят цените на роуминга и смс-ите. Така ще говорим около 8 стотинки по-евтино със страни от Европейския съюз. Ако се обадите в страна-членка на Европейския съюз това вече ще ви струва около левче на минута, а ако приемате обаждане цената вече ще е около 45 стотинки.
Трите български мобилни оператори свалят цените на роуминга и смс-ите. Така ще говорим около 8 стотинки по-евтино със страни от Европейския съюз.
Ако се обадите в страна-членка на Европейския съюз това вече ще ви струва около левче на минута, а ако приемате обаждане цената вече ще е около 45 стотинки. Така българските мобилни оператори ще останат с цени, близки до определените за максимални в Европейския съюз. СМС-ите, които изпращаме в границите на общността, също ще поевтинеят до около 25 стотинки. Българите обаче ще продължат да плащат едни от най-скъпите разговори в рамките на страната. Засега не се очаква промяна в цените на вътрешните разговори.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?