И най-богатите сред богатите са засегнати от кризата, показва класацията на сп. "Форбс". 400-те най-заможни американци са изгубили миналата година 300 милиарда от нетното си богатство заради спада на капиталовите пазари и пазара на недвижими имоти, показва ежегодната класация на американското списание "Форбс".
И най-богатите сред богатите са засегнати от кризата, показва класацията на сп. "Форбс". 400-те най-заможни американци са изгубили миналата година 300 милиарда от нетното си богатство заради спада на капиталовите пазари и пазара на недвижими имоти, показва ежегодната класация на американското списание "Форбс". Общото богатство на 400-те от списъка е намаляло с 19 процента. Най-големи са загубите на прочутия инвеститор Уорън Бъфет. Той е изгубил 10 милиарда от падането на акциите на фирмата му "Бъркшайър Хатауей". Първата десятка в класация на практика е непроменена от миналата година - основателят на Майкрософт Бил Гейтс все още е на първо място с 50 милиарда долара, което обаче е със 7 милиарда по-малко от преди година. Така той за 16-та поредна година си остава най-богатият американец.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?