ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

60-годишeн мъж скочи от моста на булевардите Витоша и България

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:42 мин.
У нас

Лекарите в Пирогов все още се борят за живота на 60-годишния мъж, който днес скочи от моста на булевардите Витоша и България. В последния час състоянието му рязко се е влошило.

годишeн мъж скочи моста булевардите витоша българия

Лекарите в Пирогов все още се борят за живота на 60-годишния мъж, който днес скочи от моста на булевардите Витоша и България. В последния час състоянието му рязко се е влошило.

Малко след 16 часа мълниеносно се разпространи новината, че момче е скочило от моста на влюбените край НДК. Заговори се за обезумял от любов младеж, който решил да сложи край на живота си. Обстоятелствата се оказаха други - 58-годишен мъж полетял от перилата на мост на стотина метра от този на влюбените.

Тук е бил човекът малко преди да скочи от моста на булевард България и булевард Витоша, не е ясно какво го е накарало. Според полицаите извадил е много голям късмет, тъй като отдолу постоянно и с голяма скорост минават автомобили.

Късмет - с тази дума униформените коментираха това, че мъжът оживял. поклащаха глави и поглеждаха към перилата на моста, височината е поне десетина метра. И пак късмет, че тялото на мъжа не е връхлетяно от кола, часът е бил пиков и автомобили е имало много.

Според появили се информации в Пирогов мъжът твърдял, че никой не го е бутнал, но и нямал план да слага край на живота си, просто се бил подхлъзнал. Разследването ще установи дали това е така. В последния час състоянието на мъжа се е влошило, лекарите се борят за живота му.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?