След като за първи път от седмица насам гръцките фермери отблокираха граничните пунктове за повече от 8 часа тази вечер те отново затвориха изцяло Кулата-Промахон. Гръцките власти предупредиха, че всеки момент се очаква нова блокада и на Илинден-Ексохи. Следобед протестиращите затвориха за около два часа пункта Капитан Петко Войвода–Орменион. Единственият пункт, който работи безпроблемно и където засега няма протестиращи е Златоград-Термес.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета