Водата поскъпва от първи март в София област, Пазарджик и Ямбол. В Софийска област поскъпването ще е между 3 и 10% в зависимост от това как се добива водата - по естествения гравитачен път или с помощта на електрически помпи.
Водата поскъпва от първи март в София област, Пазарджик и Ямбол. В Софийска област поскъпването ще е между 3 и 10% в зависимост от това как се добива водата - по естествения гравитачен път или с помощта на електрически помпи.
Въпреки че увеличението ще е най-голямо в Пазарджик, там скокът ще е само с 10 стотинки за кубик. От първи март в Ямбол ще се къпят и ще пият с 8% по-скъпа вода. От ДКЕВР твърдят, че увеличението на цените на водата е минимално и покрива само поскъпването на тока от лятото миналата година.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско