Председателят на Управителния съвет на “ГАЗПРОМ” Алексей Милер направи изненадващо за медиите посещение в София. По негова молба, Милер се срещна с президента Георги Първанов. По време на разговора са били обсъдени въпроси, свързани с реализацията на проекта "Южен поток" и предстоящата работа по подготовката на нови договори за доставка на природен газ за България и транзит на газ през страната ни поради предстоящото изтичане на срока на сега действащите договори, беше съобщено от пресцентъра на президетството.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско