Национална кампания за профилактика на сексуално предаваните инфекции е организирана в София. Обучението е под надслов “Ти избираш”.
Национална кампания за профилактика на сексуално предаваните инфекции е организирана в София. Обучението е под надслов “Ти избираш”.
Курсът започна още миналия месец с лекции от лекари. На тях присъстваха ученици от 9 и 10 клас. Вчера вечерта кампанията приключи в София с концерт на музикантите от Д2. Организаторите насочват вниманието към повишаване на здравната култура и личната отговорност след младите. Чрез рулеви игри лекторите разказват за значението на профилактиката и ранната диагностика. Информационната кампания ще се проведе в Пловдив, Стара Загора, Бургас и Варна.
В първия си работен ден: Мъж се барикадира в гараж "Земляне" с искане за по-висока заплата
Дискусия за свободата на словото: Етичният кодекс и защитата на журналистите обсъдиха в СУ
Програмата на "Прогресивна България" – икономическо развитие и борба с олигархичния модел
Крал Чарлз III пред Конгреса: Британско-американските връзки са незаменими и неразрушими