Министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров ще се срещне със заместник-председателя на Управителния съвет на "Газпром" Александър Медведев и с изпълнителния директор на „Газпромекспорт" Иля Кочеврин.
Министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров ще се срещне със заместник-председателя на Управителния съвет на "Газпром" Александър Медведев и с изпълнителния директор на „Газпромекспорт" Иля Кочеврин. Срещата е по искане на руската страна и на нея ще бъдат обсъдени последиците от газовата криза.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив