Първа антикризисна мярка за клиентите на "Топлофикация". Увеличението от 18,7% в цената на топлоенергията за януари ще бъде приспадното от сметките за парно за февруари и март, обеща министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров. По този начин софиянци ще плащат топлоенергията за февруари и март по цената за декември 2008.
Първа антикризисна мярка за клиентите на "Топлофикация". Увеличението от 18,7% в цената на топлоенергията за януари ще бъде приспадното от сметките за парно за февруари и март, обеща министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров. По този начин софиянци ще плащат топлоенергията за февруари и март по цената за декември 2008.
Подробности от изказването на министър Димитров можете да видите във видео файла.
http://infocenter.bnt.bg/
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?