СТРАСТИ НА МОДНИЯ ПОДИУМ В БУЕНОС АЙРЕС
Стил и горещи емоции заляха модния подиум в Буенос Айрес, където зимата там е във вихъра си. Дизайнерите представиха последните тенденции за сезон пролет-лято 2011-2012 година.
Навън може и да е зима, но на модния подиум в Буенос Айрес вече откриха летния сезон. Моделите разгорещиха страстите, като дефилираха в оскъдни облекла и бикини. По време на модния спектакъл публиката също бързо се освободи от тежките палта, шапки и ръкавици.
Вижданията за топлото време нямат ограничения. Дизайнерите показаха съблазнителни предложения - от страстно къси панталонки до свободно падащи поли. Всеки може да намери своя стил, категорични са дизайнерите.
Мирта Арместо - дизайнер:
- Романтика, моряшка визия, силни цветове, докосване до бялото и черното - обединени са всички стилове. Широки и тесни панталони, дълги поли, много дрехи. Това е сезонът, който дава възможност да преоткриеш себе си. Ярките цветове се комбинират с бледи. Цветовата гама е широка. Весело лято, което има нещичко за всеки тип жена, за почитателките на класиката, както и за дръзките дами.
Колекцията на Арместо включва още и тоалети за топлите летни вечери. Вече над 25 години "Буенос Айрес мода" е отлична платформа за представянето на водещите аржентински модни къщи.