Въоръжен грабеж в столицата беше извършен около 11.30 часа по обяд. Мъж и жена са били нападнати на улица “Димитър Манов” на излизане от банков клон.
Въоръжен грабеж в столицата беше извършен около 11.30 часа по обяд. Мъж и жена са били нападнати на улица “Димитър Манов” на излизане от банков клон.
Те били в банката, за да изтеглят пари. На улица, близо до банковия клон, ги пресрещнали двама нападатели, които успели да вземат чантата на жената. Изтеглените пари обаче се оказало, че не са там. Мъжете били въоръжени и маскирани, а след грабежа избягали с лек автомобил.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг