До края на този мандат на правителството на ГЕРБ ще бъдат построени по-малко магистрали, отколкото при предишното правителство, прогнозира пред журналисти лидерът на БСП Сергей Станишев, цитиран от БТА. Той нарече настоящата власт "арогантна и оядена".
Според Станишев "инфлацията отдавна е изяла това, с което ще бъдат увеличени доходите догодина". От три години българският народ обеднява, смята лидерът на БСП.
По думите му референдумът за строителството на АЕЦ "Белене", който бил подкрепен от близо 750 хиляди души, показвал, че БСП набира сили.
БСП се бори за промяна на управлението и за спечелване на властта, заяви Станишев, който днес гостува на Деветия събор на русофилите край язовир "Копринка".
В битка с купения вот: Премиерът обяви рекорден брой разследвания и конфискувани над половин милион евро
Срещу повишаването на цените: Президентът се среща с министрите на туризма и земеделието
България ще участва в разговори за освобождаването на Ормузкия проток, но няма да е част от военна операция
В търсене на варианти за отблокирането на Ормузкия проток чрез дипломация
В битка с купения вот: Премиерът обяви рекорден брой разследвания и конфискувани над половин милион евро
ЦИК: Постигнато е съгласие за разпределението на всички СИК-ове извън страната