Председателят на Националното събрание на Република Корея Ким Йонг О, който е на посещение у нас, разговаря с българския президент Георги Първанов. Двамата са обсъдили възможностите за развитие на двустранните връзки в областта на икономиката.
Председателят на Националното събрание на Република Корея Ким Йонг О, който е на посещение у нас, разговаря с българския президент Георги Първанов. Двамата са обсъдили възможностите за развитие на двустранните връзки в областта на икономиката.
Ким Йонг О е съобщил пред Георги Първанов, че Корея започва информационна кампания сред корейските бизнес среди за благоприятния инвестиционнен климат в България и възможностите за сътрудничество в сферата на високите технологии, инфраструктурата, енергетиката и туризма.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?