Водоснабдяването в част от столичния квартал "Лагера" ще бъде прекъснато временно утре заради ремонтни дейности, съобщиха от "Софийска вода".
Заради подмяна на спирателни кранове по улица „Плиска“ в жк.“Лагера“ вода няма да има между 9:30 и 18:30 часа за блокове 11, 12, 19, 20, 21 и 22 на 13 февруари.
Ако ремонтът не е приключил до 12 часа, от „Софийска вода” обещават да докарат водоноска на ъгъла на улиците „Плиска“ и ъгъла „Христо Матов“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването, уверяват от "Софийска вода".
Протест блокира Ришкия проход край Карнобат заради некачествен ремонт на пътя
Повече възможност за децата през лятната ваканция предлагат от Столичната община
Представителството на ЕК отбеляза 21 години от подписването на Договора за присъединяването на България към ЕС
Левски е на победа от шампионската титла след светкавичен обрат срещу ЦСКА във Вечното дерби