По Златко Баретата вероятно е стреляно с автомат Калашников, смятат криминалисти. По непотвърдена информация, полицията е открила и друго място - срещу страничния вход на Съдебната палата откъм улица "Позитано", на което може би е стоял втори стрелец. Тепърва предстои да бъдат извършени още щателни огледи. Повече за версиите по които се работи - от Ивайло Спиридонов, заместник директор на СДВР.
По Златко Баретата вероятно е стреляно с автомат Калашников, смятат криминалисти. По непотвърдена информация, полицията е открила и друго място - срещу страничния вход на Съдебната палата откъм улица "Позитано", на което може би е стоял втори стрелец. Тепърва предстои да бъдат извършени още щателни огледи. Повече за версиите по които се работи - от Ивайло Спиридонов, заместник-директор на СДВР.
БНТ:
- По колко версии работите?
Ивайло Спиридонов, заместник-директор на СДВР:
- Имайки предвид това, че Златомир Иванов е лице от ъндърграунда от доста дълго време, като започнем от версията, че би могло да се касае за икономически интереси, през това, че друго лице от ъндърграунда има интерес от неговото отстраняване. А и също да не забравяме и версията, че с въпросния опит за разстрел се цели да има голям обществен отзвук и да бъде показен.
Следващата седмица президентът Йотова ще обяви името на кандидата за вицепрезидент
Костадин Костадинов е окончателно осъден за дискриминация и проповядване на омраза срещу Соломон Паси
Скандал с арест на активистка при визитата на премиера Радев в Струмяни (ОБЗОР)
Оставиха в ареста тримата непълнолетни, обвинени за убийството на Георги Кузев в Пловдив
Следващата седмица президентът Йотова ще обяви името на кандидата за вицепрезидент
В Гърция свалят цените на туристическите пакети за септември с поне 20%