В Пловдив - автомобил се вряза в автобусна спирка на „Цариградско шосе" до хотела на Ванко 1.
При катастрофата е пострадал 33-годишният шофьор на колата и две жени, които са били на спирката и са успели да избегнат сблъсъка с автомобила. Те са откарани в болница с порезни рани по краката от строшените стъкла. От полицията съобщиха, че шофьорът е изгубил контрол над автомобила. Тестът му за алкохол е отрицателен. Кадрите от катастрофата, в късния следобед, са изпратени от наш зрител.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°