Вълна от съпричастност. Близо 500 души са дарили кръв за пострадалите в Хитрино през изминалите два дни. Това съобщи за "По света и у нас" заместник-министърът на здравеопазването в оставка д-р Ваньо Шарков. Най-много са дарителите в София, Шумен и Варна. Засега няма недостиг на кръв и кръвни продукти. Министерството на здравеопазването изказва благодарност на всички, които се отзоваха, за да помогнат на нуждаещите се.
Собственици на апартаменти в комплекс край Царево се оплакват от липса на вода и ограничен достъп до имотите си
След стрелбата на плаж „Кабакум“: Продължава разследването на инцидента край Варна
Необичайно близка среща в морето: Делфини “танцуваха” край джет в Бургаския залив
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем ако поставяме под съмнение европейският курс на страната
След стрелбата на плаж „Кабакум“: Какво е състоянието на пострадалите мъже?
Втора среща ЕС - Молдова: Фокус върху реформите и върховенството на закона