В четвъртък /18 февруари 2016 г./ от 13:00 часа омбудсманът на Република България Мая Манолова организира приемна по проблемите на гражданите с „Топлофикация”. В нея ще се включат всички столичани, които предварително са се записали за участие. На...
В четвъртък /18 февруари 2016 г./ от 13:00 часа омбудсманът на Република България Мая Манолова организира приемна по проблемите на гражданите с „Топлофикация”. В нея ще се включат всички столичани, които предварително са се записали за участие. На срещата омбудсманът ще се запознае с жалбите и оплакванията на софиянци към топлофикационното дружество.
Събраните казуси ще бъдат обсъдени на кръгла маса между омбудсмана и представители на „Топлофикация”, Столична община, Комисията за енергийно и водно регулиране, Министерството на енергетиката и депутати от парламентарната Комисия по енергетика.
БНТ 2 ще излъчва директно приемната за граждани в четвъртък /18 февруари 2016 г./ от 13:00 часа, както и кръглата маса между институциите.
С 12,33% избирателна активност приключиха изборите за кмет на столичния район "Средец"
Делфин избра рибарското пристанище “Ченгене скеле” край Бургас за свой дом (ВИДЕО)
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти (СНИМКИ)
Иран също потвърди незабавното и трайно прекратяване на военните действия със САЩ
МВР удари "Калашниците": КПП-та в Ботунец, обиски и арести в цяла София (ОБЗОР)
Сблъсъци и сълзотворен газ в Женева: Хиляди демонстранти против срещата на Г-7 (СНИМКИ)