БНТ поднася извинения за допуснатото излъчване на анимационен филм в неподходящ часови пояс миналата неделя. Това стана преди рубриката "Лека нощ, деца". Обществената медия високо цени най-младите си зрители и винаги е била безкомпромисна към съдържанието за тях. БНТ изказва благодарност към всички, които подадоха сигнал за допуснатото нарушение, за което са предвидени строги административни наказания.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си