България спечели бронзов медал в многобоя на Европейското първенство по художествена гимнастка. Надпреварата в Будапеща е отборна и благодарение на силната си игра във втория ден индивидуалните ни гимнастички Невяна Владинова и Катрин Тасева заедно с ансамбъл девойки завоюваха бронза. Първи е тимът на Русия, втори са Беларус. Ето какво казаха част от медалистките веднага след награждаването.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и реална финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи