България спечели бронзов медал в многобоя на Европейското първенство по художествена гимнастка. Надпреварата в Будапеща е отборна и благодарение на силната си игра във втория ден индивидуалните ни гимнастички Невяна Владинова и Катрин Тасева заедно с ансамбъл девойки завоюваха бронза. Първи е тимът на Русия, втори са Беларус. Ето какво казаха част от медалистките веднага след награждаването.
Тревожна статистика: над 80% от хората с наднормено тегло са застрашени от диабет в Бургас
Прокуратурата в Бургас награди трима ученици, помогнали за залавянето на пиян шофьор
Почина проф. Александър Янчулев – първият демократично избран кмет на София