Даниел Крейг и Рейчъл Уайз се сдобиха с първото си дете. 48-годишната носителка на „Оскар“ и 50-годишната звезда от филмите за Джеймс Бонд заявиха, че са изключително щастливи след раждането на дъщеричката си, съобщава в. „Дейли мейл”.
Двамата бяха видени на официално събитие за последно през април, преди да се установят в Ню Йорк в очакване на щастливото събитие. Това е първото дете за холивудската двойка, която сключи брак през 2011 година. Актьорите обаче имат деца от предишни свои връзки. Рейчъл има 12-годишен син от бившия си годеник – режисьорът Дарън Аронофски, докато Даниел има 26-годишна дъщеря Ела от бившата си съпруга Фиона Лоудон.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори