От Центъра за градска мобилност съобщиха, че е фалшива информацията за безплатен градски транспорт в столицата през август и септември. Листовки с подобно съдържание са разлепени на много места в София. За това сигнализираха наши зрители.
Няма решение на Центъра за градска мобилност или на Столичната община за подобна мярка, нито каквито и да е обстоятелства, които да налагат нейното въвеждане.
Центърът за градска мобилност напомня на пътниците в обществения транспорт, че са длъжни да имат редовен превозен документ.
Снимка на фалшивата листовка ни изпрати нашият зрител Ганчо Николов
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа