Тази вечер млад мъж възпроизведе случаен изстрел от газовия си пистолет, който носел в раницата си. Оръжието е изпаднало от нея, докато мъжът тичал да се качи в мотрисата.
В 18,03 ч тази вечер младо момче се опитва да хване влак на метростанция "Сердика". Докато тича газов пистолет изпада от него. Пистолетът пада върху релсите и възпроизвежда изстрел. За щастие няма ранени.
В момента момчето е в СДВР на разпит.
Александър Георгиев, "Метрополитен": Забавяне и прекъсване на движението на влаковете не е имало. По време на инцидента е имало служители на "Метро полиция" на перона. Те забелязват ситуацията и леката суматоха. Заедно с наши служители лицето е задържано. Районът е обезопасен. Извикана е оперативно-следствена група към Трето РПУ. Извадено е оръжието. Цялата ситуация се развива за две минути и не е имало прекъсване на движението.
Овце бедстват в пропаст: "България в 60 минути" организира акция за спасяването им
Задържаха двама души с над 55 кг наркотици в София, сред които фентанил в рекордно количество
Каква геополитическа посока ще поеме Унгария след изборите на 12 април?