Прокуратурата е иззела цялата документация от трите болници по случая с починалото 3-годишно дете, съобщи главният прокурор Сотир Цацаров. И още - документация, както и данни за проведени предишни лечения също е иззета от личния лекар на детето.
Ние се свързахме с нея. Тя отказа да застане пред камера с мотива, че не е преглеждала Александър около злополучния ден, защото е била в отпуск.
За последно го е виждала, когато подготвяла документите му за детска градина. Детето е било здраво и без хронични заболявания.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра