Масовият бой между ромски фамилии в столичния квартал "Филиповци" късно снощи, завърши с арести и трима приети в болници.
Инцидентът е станал около 21:00 часа, след скарване между две деца на около 16 години. Едното от тях се оплакало на родителите си, че го бият. Така се се стигнало до масовия бой, в който участвали около 40 души.
След подаден сигнал на телефон 112, на място са пристигнали 2 линейки. Двама пострадали са откарани в "Пирогов", а един - в "ИСУЛ", с контузия на окото. Петима души са прегледани от спешните екипи на място. Един е отказал хоспитализация. Няма данни за материални щети.
По информация на наши източници 10 от участниците в мелето са откарани в Районното полицейско управление.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите