Свлачището, което се появи в едното платно за движение на главен международен път Е-79 на изхода от Монтана към Враца преди три дни, се активизира силно вчера. За няколко часа шосето пропадна с около метър и продължава да се срива по ската. Предстои изготвяне на проект за възстановяване на участъка. За сега автомобилите по Е-79 са пренасочени в другото платно за движение.
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора