"Вярваме в Магията" - това е темата на тазгодишните коледни витрини на един от най-популярните магазини в Ню Йорк. С показването им се смята, че сезонът на празниците в Голямата ябълка вече официално е открит.
Стотици се събраха, за да станат част от традиционната церемония. Най-малките очакваха събитието с най-голямо нетърпение. Всяка от витрините е тематична. На едната се вижда как Дядо Коледа разпределя желанията на децата в комуникационен център, друга пък показва радостта на елфите, завладени от вълшебството на празника.
Декорирането на витрини за магазина е традиция от 1874 година. По време на коледно-новогодишните празници покрай тях ще минават по около 15 000 души на час.
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра