Камила Кабейо е новото лица на компанията "Л'Ореал Париж", съобщи Контактмюзик. 20-годишната певица, която по-рано бе в момичешката група "Фифт хармъни", бе обявена за новия посланик на козметичния гигант.
                                                    От компанията увериха, че се гордеят, че ще работят заедно с красивата брюнетка. На страницата на компанията в Инстаграм е качена снимка, на която се вижда, че изпълнителката на хита "Crying in the Club" участва във фотосесия на фотографката Сибел Леви за рекламна кампания за гримове на "Л'Ореал".
"Гордеем се да въведем най-новия член на семейство "Л'Ореал", е написано върху снимка, постната от козметичната компания. Вестта за новия ангажимент на Кабейо идва няколко дни след като компанията оповести, че работи над "таен проект".
;
                                            
                    
                        Добрин Иванов, АИКБ: Бюджет 2026 е счетоводна гимнастика без реформи и ефективност