Неприятна изненада от "Топлофикация" за столичани в съботния ден. Заради проблем в ТЕЦ "София" в центъра на града топлоподаването беше влошено. Сигналът е от наши зрители. От "Топлофикация" обясниха за "По света и у нас", че вече се работи по отстраняването на повредата и се очаква проблемът да бъде решен още тази вечер. Същевременно се оказа, че телефонът за обслужване на клиенти на "Топлофикация" не работи в почивните дни и вместо да се осъществи връзка с аварийна служба - разговорът прекъсва.
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията