Двама работници загинаха, а други двама пострадаха при инцидент на строителната площадка на хранилище за радиоактивни отпадъци край Козлодуй. Единият от пострадалите е транспортиран в болницата в Плевен, другият вече си е вкъщи. Инцидентът няма никакво отношение към радиоактивната и радиационна безопасност - става въпрос за трудова злополука, успокоиха от държавното предприятие "Радиоактивни отпадъци".
В Плевен 41-годишният пациент е докаран около 14 ч. Няма опасност за живота му.
Д-р Ивайло Пълев: Със счупване на двете бедра и с няколко фрактури на ребра. Състоянието е стабилно. Утре планираме да бъде опериран. Ако всичко е наред с консултации и изследвания.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите