Дървета, облечени в зимни якета, напомняха на минувачите, че не всеки има къде да се стопли през суровите зимни нощи и дни.На Булевард “Витоша” група младежи поставиха топлите дрехи в помощ на бездомните хора. Вижте в репортажа на Велианна Кашева как реагираха минувачите и как една жена работила в Киноцентъра, сега е принудена да проси, защото не й стигат парите. И въпреки всичко с усмивка тя признава, че може да не яде, но на най-добрите си приятели - животните - ще даде и последния си залък.
Posted by HiddenCash Sofia on Sunday, December 20, 2015
Posted by HiddenCash Sofia on Sunday, December 20, 2015
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив