27-годишен дилър на дрога и двама потребители на наркотични вещества са задържани тази нощ от полицията в Раковски. В акцията по линия наркоразпространение униформените са извършили следствени действия на три адреса в града.
В дома на дилъра са открити амфетамини и марихуана, доказани по надлежния ред, както и електронна везна и парични средства.
В домовете на другите двама мъже - на 21 и 28 години, които също са от Раковски, са открити марихуана и амфетамни в по-малки количества.
Тримата мъже са задържани. Случаите са докладвани на прокуратурата.
9 месеца условно за "жената с пръстените", преправяла бюлетини на изборите в Габровница през 2023 г.
Няма военна заплаха за България, поради което не е необходимо да се предприемат допълнителни мерки извън обичайно, каза Йордан Божилов
Съдът остави в ареста седем от обвиняемите за участие в престъпна група за изнудване
Двойка гръцки изтребители вече патрулира във въздушното пространство на България
Убит е Али Лариджани, наричан "силният човек в Техеран", съобщи Израел