Водачите на обществените превозни средства ще продават "зелен билет" в дните, в които стойностите за замърсяване на въздуха в столицата са завишени. Това съобщиха от Центъра за градска мобилност /ЦГМ/.
ЦГМ разполага с картите за преференциално пътуване в цялата градска мрежа. Те ще се разпространяват и в пунктовете за продажба на превозни документи на ЦГМ и "Метрополитен".
На билета е изписана цената от 1.00 лв., както и че важи за един ден и за цялата мрежа на градския транспорт.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро