Започна полагането на първия пласт асфалтова настилка на бул. „Прага“, съобщиха в официалната си страница във Фейсбук от направление "Транспорт и транспортни комуникации" в Столична община. До края на седмицата се очаква пътното платно на булеварда да бъде готово, като движението ще бъде освободено, а градският транспорт възстановен.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг