След направените тестове за COVID-19 в отбора на Арда (Кърджали) резултатите показаха, че 16 футболисти и 1 треньор са дали положителни проби.
Ръководството на отбора увери, че всички болни са поставени под карантина и спазват предписаните мерки от РЗИ и министерство на здравеопазването.
Така, според разпоредбите на БФС при наличие на повече от 10 заразени в един отбор, срещата с Лудогорец, която трябваше да се играе на 4 октомври се отлага.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите