Българката и нейната партньорка бяха поставени под №1 в схемата.
Алекса Каратанчева отпадна на полуфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
18-годишната българка и германката Лаура Бьонер отстъпиха пред четвъртите в схемата София Шапатава (Грузия) и Анжелина Виргес (Германия) с 6:2, 2:6, 6-10 за 86 минути.
В решителната трета част поставеният под №1 тандем изостана с 2-6 и не успя да навакса, приключвайки участието си в надпреварата.
Димитър Кисимов стартира с победа на сингъл на турнира от категория J300 на ITF в Роухямптън
Калоян Шиков и Александра Рангелова станаха шампиони на сингъл на турнир от World Tennis в Добрич
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи