Анхел Ди Мария върна ПСЖ към победите в Лига 1

10:48, 04.02.2021
Чете се за: 00:31 мин.
анхел мария върна псж победите лига

Френският шампион - Пари Сен Жермен се върна към победния път в Лига 1 след класическа победа с 3:0 над гостуващи Ним в двубой от 23-ия кръг на шампионата.

В 18-та минута ПСЖ излезе напред в резултата с попадение на Анхел Ди Мария, който асистира и за попадението на Пабло Сарабия десетина преди края на първата част.

След почивката Килиан Мбапе вкара дежурния си гол за парижани, за да оформи крайния резултат.

По този начин, шампионите се върнаха към победите в Лига 1 след изненадващата загуба от Лориен с 2:3 в предишния кръг.

Тимът продължава да изостава на една и три точки съответно от Лион и Лил, които спечелиха гостуванията си на Дижон и Бордо. В следващия кръг ПСЖ гостува на Марсилия, докато Ним играе у дома с Монако.