18:10, 18.03.2018
Чете се за: 00:16 мин.
Други спортове
антъни иванов рекорд метра бътерфлай

Най-добрият български плувец Антъни Иванов регистрира поредния си рекорд, като подобри собственото върхово постижение на 50 метра бътерфлай. Иванов спечели финала на дисциплината по време на държавното първенство по плуване с време 23.91 секунди и стана първият българин, плувал под границата от 24 секунди.

Състезателят на Вихрен подобри собствения си национален рекорд на 50 бътерфлай от 24.31, поставен преди година в Прага.

Втори във финала на дисциплината остана Иван Алмаджиев с 25.24, а трети Ради Мерджанов с 25.60 секунди.

Още Други спортове

Теодор Янков покри норматив за еврошампионат по лека атлетика до 18 години на турнира „Григор Христов – Гришата“
09:59, 03.05.2024
Чете се за: 03:27 мин.
Гергана Павлова премина през квалификациите на единично жени на турнир по бадминтон в Люксембург
23:26, 02.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Валентина Георгиева се класира с трети резултат за финала на прескок на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
16:47, 02.05.2024
Весела Лечева ще представи българската кандидатура за eвропейското първенство по стрелба през 2026 г.
20:50, 01.05.2024
На пистата "Имола" почетоха паметта на трикратния световен шампион във Формула 1 Аертон Сена
18:32, 01.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Бронзовият олимпийски медалист в плуването Бруно Фратус няма да участва в Париж 2024
17:20, 01.05.2024