АПОЕЛ с Георги Костадинов ще продължи еврокампанията си в Лигата на конференциите

Българският национал влезе на терена в 80-ата минута, но не успя да помогне на своя тим да елиминира латвийския РФС.

АПОЕЛ Никозия
Снимка: X / @apoelfcofficial
08:11, 30.08.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Европейски футбол

Георги Костадинов със своя АПОЕЛ Никозия отпадна по драматичен начин от Лига Европа след дузпи срещу латвийския РФС.

АПОЕЛ спечели в редовното време с 2:1, с което изравни общия резултат на 3:3. В продълженията до нов гол не се стигна, а при дузпите играчите на РФС, водени от бившия играч на ЦСКА Викторс Мороз, успяха да надделеят с 4:2.

Георги Костадинов влезе на терена в 80-ата минута за АПОЕЛ, но не успя да помогне на своя тим да елиминира съперника.