Отборът на Арда Кърджали ще стартира подготовка за новия сезон на 14 юни, информират от клуба. Именно Арда е единият от тимовете участници в европейския турнир Лигата на конференциите.
Първата част ще се проведе в Момчилград и ще продължи до 25 юни. Лагерът там ще завърши с контролна среща с тима на Марица. След това футболистите на Николай Киров се отправят към Банско, където ще останат до 10 юли и ще изиграят още 4 контроли.
Мястото на срещите и часовете ще бъдат уточнени допълнително.
30 юни, Арда - Черно Море
3 юли, Арда - Ботев Враца
7 юли, Арда - ЦСКА 1948
10 юли, Арда - Славия
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро