Атланта изравни серията след успех срещу Милуоки

11:07, 30.06.2021
атланта изравни серията успех милуоки

Атланта Хоукс изравни серията в Източната конференция след победа със 110:88 срещу Милуоки Бъкс в четвъртия мач от серията, игран снощи в "Стейт Фарм Арена" в Атланта.

По този начин резултатът в сблъсъка вече е 2:2 победи, а следващия двубой е в четвъртък в залата на Милуоки.

"Ястребите" изиграха много силен мач, в който водеха от началото до края и дори успяха в един определен момент да отворят разлика от 25 точки.

Лу Уилямс стана най-резултатен за успеха, вкарвайки 21 точки, към които добави и 8 асистенции. Богдан Богданович пък се отличи с 20 пункта.

Голямата звезда на "елените" Янис Адетокумбо получи травма в коляното и не успя да завърши мача. Преди да напусне паркета гръцката звезда прекара на него 24 минути, в които отбеляза 14 точки и спечели 8 борби.

В негово отсъствие Джру Холидей стана най-резултатен с 19 пункта, а Крис Мидълтън добави 16.

Петър Ганев: Търсим дългосрочно решение и модел за Левски