Бившият вратар е приет в софийска болница след получен инсулт.
Българският футболен съюз отправи своите пожелания за сила, спокойствие и бързо възстановяване към бившия президент на централата Борислав Михайлов. Припомняме, че в понеделник стана ясно, че Михайлов е приет в софийска болница след получен инсулт.
„В този труден момент за него и семейството му, вярваме, че с професионалната грижа на медицинския екип и с подкрепата на близките му, той ще премине успешно през това изпитание и ще се върне към активен и пълноценен живот. БФС остава в готовност да подкрепи легендарния ни национален вратар и неговото семейство и се надяваме скоро да го видим отново в добро здраве и силен дух“, написаха от централата.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите