Ботев (Пд) и Черно море поделиха точките в Коматево

17:34, 07.11.2020
Чете се за: 00:51 мин.
ботев черно море поделиха точките коматево

Съставите на Ботев (Пд) и Черно море завършиха 0:0 в мач от 12-ия кръг на Първа футболна лига.

Домакините не можеха да разчитат на Тодор Неделев, Атанис Илиев, Атанас Чернев и Бисер Бонев, които дадоха положителни проби за коронавирус.

Варненци първи можеха да отбележат гол. В 11-ата минута Матиас Курьор центрира към Исмаил Иса, който от удобна позиция стреля с глава, но Георги Аргилашки изби топката.

Десет минути по-късно Иса комбинира с Васил Панайотов, който прати коженото кълбо в аут.

Домакините отвърнаха с опасна атака в 28-та минута, но Димитър Тонев не успя да отправи добър удар, топката се удари в тялото на противников играч и излезе в корнер.

Гостите продължиха да бъдат по-активни и в 33-та минута Исмал Иса опита удар, топката попадна в съотборника му Даниел Димов, който стреля с глава отблизо, но коженото кълбо се удари в напречната греда на вратата на Георги Аргилашки.

Пет минути-по късно Славчо Шоколаров шутира в аут след изпълнение на пряк свободен удар.

В 41-ата минута Димитър Тонев подаде вляво на Маркиньос Педресо, която стреля с левия крак, но Иван Дюлгеров улови коженото кълбо.

Футболистите на Черно море започнаха по-активно и втората част. В 51-та минута Матиас Курьор отправи коварен удар, но Георги Аргилашки изби, а пет по-късно стражът на домакините отново се намеси след удар на Леандро Андраде.

Гостите продължиха да бъдат по-активни, а домакините разчитаха на подсилена защита и контраатаки, но гол до края на срещата така и не падна.

Войната в Нагорни Карабах: След три постигнати примирия сраженията продължават
Столичната РЗИ публикува нова заповед с мерки за непълнолетни и възрастни хора в София