царско село успя пребори монтана
20:53, 17.08.2020
Чете се за: 00:33 мин.
Български футбол

Царско село и Монтана направиха равенство 0:0 в мач от втория кръг в шампионата.

Преди почивката Мирослав Будинов се засуети в наказателното поле и не успя да отправи удар, след като беше изведен на изгодна позиция в наказателното поле.

В 32-ата минута Борис Галчев отправи опасен шут от фаул, но вратарят Марин Орлинов се намеси решително.

В 58-ата минута Галчев направи нов пропуск пред вратата на монтанци, а пет минути след това Стефан Цонков от гостите получи втори жълт и съответно червен картон.

В 72-ата минута Николай Цонков от Монтана също беше отстранен от игра заради невъздържана проява.

Шест минути преди края на редовното време Стефан Христов от чиста позиция не успя да преодолее вратаря Орлинов.

След втория кръг Царско село е с четири точки, докато новакът в елита Монтана има две точки по-малко, след като удържа съперника, въпреки числено намаления си състав.