За продължаващи репресии от страна на правоохранителни институции срещу членове и симпатизанти на ДПС, подкрепящи Ахмед Доган, алармираха Джевдет Чакъров и Тимур Халилов в парламента днес. Те призоваха служебният премиер да предприеме спешни действия.
"Днес се извършва обиск срещу община Минерални бани и в дома на дългогодишния кмет на общината г-н Мюмюн Искендер, който ясно заяви, че няма да подкрепи Пеевски", каза Тимур Халилов от ДПС.
"Искам да се обърна към всички институции, правоохранителни и правораздавателни органи да спазват нормите на правовата държава. Не е нормална ситуацията предизборно да се извършват репресивни действия и подходи - въпросът е защо сега", заяви Джевдет Чакъров от ДПС.
Драгомир Стойнев: Без действия на правителството, животът "Лукойл" ще замре на 21 ноември
Борис Бонев: След кризата с боклука – зимен хаос в София? Столицата има едва 4 снегорина
Двама британски депутати се срещнаха с председателя на парламента Рая Назарян
Постоянен арест за 26-годишния румънски каналджия след трагедията в езерото “Вая”, при която загинаха шестима мигранти
Асен Асенов: България има достатъчно гориво, трудно е да се определи каква е точната цифра