ЦСКА 1948 и Локомотив София определят първия финалист за Купата на България

цска 1948 вкара шест гола локомотив софия доближи пет точки лудогорец
Снимка: Startphoto.bg
09:12, 10.05.2023

ЦСКА 1948 приема Локомотив София в реванш от полуфиналите на турнира за Купата на България. Двубоят е днес от 19:00 часа в Бистрица. "Червените" спечелиха първата среща в "Надежда" с 3:2.

И двата тима влизат в срещата в лоша форма. Домакините наредиха три мача без победа в първенството, като в последния кръг отстъпиха с 0:1 на Славия у дома. "Железничарите" записаха четири поредни загуби, а през уикенда завърши наравно 1:1 срещу Арда на своя стадион.

Добрата новина за треньора на ЦСКА 1948 Тодор Янчев е, че Ивайло Чочев е напълно възстановен от контузията си и ще може да започне като титуляр. Готов за цял мач е и Бирсент Карагарен. С проблеми в състава на домакините са единствено Джонатан и Райън Бидунга.

Наставникът на гостите Станислав Генчев ще може да разчита на всичко най-добро в мача. Той няма проблеми с контузени и наказани играчи. Собственикът на "железничарите" Иван Василев още веднъж потвърди, че се оттегля след края на сезона, но добави, че отборът ще получи премия при класиране за финал.

Главен съдия на мача е Георги Кабаков.

Луис Енрике: Мец са много добри на контраатака
15:54, 18.05.2024
Французойка отстрани Олга Храмова и Йоана Илиева на Световната купа по фехтовка на сабя жени в Пловдив
15:50, 18.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Севиля се разделя с Кике Санчес Флорес в края на сезона
15:25, 18.05.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Регион Бургас и Регион Пловдив се класираха за финала на Турнира на талантите под погледа на Валери Божинов
15:20, 18.05.2024
Чете се за: 02:37 мин.
1-2 за Макларън в последната свободна тренировка на "Имола"
15:13, 18.05.2024
Чете се за: 01:27 мин.
България ще бъде представена от 9 състезатели на Европейската купа по джудо за кадети в Полша
15:01, 18.05.2024
Чете се за: 00:37 мин.